Sommige leerlingen of studenten op het basis– of voortgezet onderwijs en binnen het MBO hebben begeleiding nodig bij het leren en maken van hun werk voor school. Leer- en studiecoaching daarbij kan net dat verschil maken voor jou. Je kunt je inschrijven voor leer- en studiecoaching en de coach gaat vervolgens samen met jou je eigen leerplan opstellen. De coach houdt samen met jou het overzicht over jouw leertaken en helpt jou bij het structureren en inplannen van deze taken. Wanneer jij echter zelfstandig bezig moet met je taken, raak je al gauw in je oude patroon en ben je het overzicht al snel verloren.
Daarom kun je bij ons op locatie komen, zodat je hierin de juiste ondersteuning krijgt.
Leer- en studiecoaching van In Opbouw leert jou om zo snel mogelijk zelfstandig – zonder huiswerkbegeleiding – je taken uit te voeren. Waar huiswerkbegeleiding stopt, gaat de Leer- en studiecoaching verder.
Bekijk de tarieven en meer informatie in dit document:
Download: Studiegids Leer-en studiecoaching
De leer- en studiecoaching bestaat uit vier concrete stappen
Stap 1: Intakegesprek:
De eerste stap is het intakegesprek. Tijdens dit gesprek zullen we samen met jou gaan kijken naar de leerbehoefte die je hebt.
Stap 2: Leerplan:
We stellen een leerplan op, op basis van je persoonlijke leerdoelen. Ook vind je hierin de afspraken terug die we met elkaar hebben gemaakt.
Stap 3: Uitvoering leerplan:
De leercoach zal helpen bij het maken en controleren van planningen, overhoren en zal zich bezighouden met het beantwoorden van vragen die je hebt over de eigen lesstof die je zelf meebrengt.
Stap 4: Coachgesprek:
In deze laatste stap ga je samen met je coach reflecteren en evalueren op je geboekte resultaten in relatie tot de opgestelde leerdoelen.
Kort gezegd, wij bieden;
– één tot vier middagen per week intensieve persoonlijke leercoaching
– coaching in het creëren van overzicht, structuur en rust in je planning
– coaching in kleine groepen (6 leerlingen max.), waar nodig 1 op 1
– ruimte voor ontspanning en plezier
– een veilige, stimulerende leeromgeving
– rust, tijd en ruimte voor jouw leerbehoefte en we spelen hier professioneel op in
Je kan kiezen voor:
Hieronder kun je onze tarieven bekijken.
Pakket Blauw: | 12 weken | 2x per week | €552.- |
3x per week | €828.- | ||
4x per week | €1104.- |
Pakket groen: | 24 weken | 2x per week | €912.- |
3x per week | €1368.- | ||
4x per week | €1824.- |
Pakket oranje: | 36 weken | 2x per week | €1080.- |
3x per week | €1620.- | ||
4x per week | €2160.- |
* Duur van elke sessie is minimaal 2 uur
* Je komt minimaal 2x per week, ook wanneer je ervoor kiest om elke coachingssessie apart te betalen
Je kan ten alle tijden een keer gratis komen kijken.
Maak dan een afspraak via ons telefoonnummer: 0640333293 of stuur een mail naar: info@in-opbouw.nl
Voor meer informatie zie dit document:
Download: Studiegids Leer-en studiecoaching
Ja! Ik wil een vrijblijvend kennismakingsgesprek / een keer komen kijken!
Maak een afspraak met ons: 0640333293 of info@in-opbouw.nl
Aanmelden kan hieronder: